Dana 20. ožujka 2025. održano je predstavljanje Agronomskog fakulteta Sveučilišta u Zagrebu. Predavanje je bilo namijenjeno učenicima završnih razreda te zainteresiranim učenicima trećih razreda. Prof. dr. sc. Zlatko Janječić i prof. dr. sc. Ivica Kos upoznali su naše učenike sa studijima koje mogu upisati; ponajviše su izlagali o studiju Animalne znanosti koji je interesantan našim učenicima. Bilo je zanimljivo i veselo, a naši su učenici dobili važne informacije o nastavku obrazovanja. Zahvaljujemo prof. dr. sc. Zlatku Janječiću i prof. dr. sc. Ivici Kosu. Također hvala bivšoj učenici naše škole, Marini Jozić Ravlić, univ. mag. ing. agr., koja je lijepo govorila o svojoj školi, ali i mogućnostima koje nudi studiranje na Agronomskom fakultetu u Zagrebu.
FAKULTATIVNI PREDMET ŠKOLA I ZAJEDNICA: GRAND FINALE
Grand finale fakultativnog predmeta Škola i zajednica održalo se u srijedu, 3. lipnja 2026. godine, u Gradskoj skupštini. Ondje su učenici predstavljali probleme kojima su se bavili tijekom ove školske godine. Mi smo bili u prvom terminu, odnosno od 9.15 do 10.45...


